Špecializované rekreačné kurzy

Nitroxový potápač – Ntech Diver

Nestačí vám čas strávený na dne ?


Určite ste už rozmýšľali nad tým , keď ste obdivovali svet pod vodou ako by sa dalo predlžiť tento čas tak aby ste neprekročili bezpečnostný bezdekompresný limit . Odpoveďou na tuto otázku je práve nitroxový kurz Ntech Diver .

Vďaka zvýšenému obsahu kyslíka vo vzduchu je možne pobudnúť dlhší čas pod vodu , znížiť riziko dekompresnej nemoci a zlepšiť celkový pocit bez únavy po ponore . Konkrétne na tomto kuze to je obohatenie vzduchu od 21% po 40 % kyslíka .

Kurz je zväčša teoretickej prípravy na ktorom sa naučíte používať všetky pravidla ktoré sú potrebné pre bezpečné a správne potápanie s nitroxovou zmesou a na plánovanie ponoru . Súčasťou kurzu sú aj 2 nepovinné ponory s maximálne 40 % nitroxom . Tento kurz je dobre kombinovateľný s kurzom Sport Diver a preto je vhodné robiť ich súbežne.
Ideálnym riešením je absolvovať kurz aj v zimných mesiacoch .

Cena kurzu : Variant A so zapožičaním výstroja - 230 €
Variant B s vlastním výstrojom - 170 €
V cene oboch variant je ďalej zahrnutý 
certifikát Ntech Diver,
študijný materiál 
plnenie fliaš nitroxom na 2 ponory .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  

Deep Diver – Hĺbkový potápač
Tech Deep Diver

S pribúdajúcimi ponormi a skúsenosťami, Vás vaša zvedavosť bude ťahať stále hlbšie k spoznaniu niečoho nového a nepreskúmaného.Úroveň I. Deep Diver

Cieľom tohto kurzu je naučiť potápača dôkladnejšiemu plánovaniu hlbokých ponorov bez využitia dekompresného plynu až do hĺbky 40 m. Oboznámi vás s možnými rizikami týkajúcich sa hĺbkových ponorov. Získate znalosti a potrebné praktické skúsenosti na pohodlné a bezpečné zvládnutie týchto ponorov.


Úroveň II. Tech Deep Diver

Technický hĺbkový potápač – Dekompresné potápanie s využitím vzduchu ako dekompresného plynu. Takisto vás oboznámi s možnými rizikami týkajúcich sa hĺbkových ponorov a plánovaním takýchto ponorov .


Kvalifikačné požiadavky :

Úroveň I. : Sport Diver ,
min. 30 ponorov mimo ponorov absolvovaných v kurzoch
dĺžka kurzu 2-3 dni
3 ponory do max 40 m

Úroveň II. : Sport Diver ,
min. 40 ponorov mimo ponorov absolvovaných v kurzoch z toho 10 s použitím EANx
dĺžka kurzu 3-4 dni
3 ponory do max 40 m

Cena kurzu : 185 EUR
V cene je zahrnuté: vzduch v tlakových fľašiach, certifikačná karta a výukový materiál. V cene nie je zahrnuté zapožičanie potápačskej výstroje.

 © 2000 - 2021 fun-dive.sk - všetky práva vyhradené